Zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego zwołuje Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków SNP PTP na dzień 22 października 2017, godzina 16.00 - I termin Zebrania, godzina 16.15 – II termin Zebrania. Zebranie odbędzie się po zakończeniu Konferencji Trzech Sekcji "Obcy. Inny. Taki Sam W psychoterapii" w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym w Krakowie przy ul. Św. Łazarza 16. Zapowiadany temat zebrania - wybór członka Komisji Etyki oraz indywidualne wnioski i dyskusje.

Przypominamy, że prawo głosowania na Walnym Zebraniu mają członkowie zwyczajni, honorowi i wspierający PTP, będący członkami SNP PTP. Czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje tylko zwyczajnym członkom PTP, będącym członkami SNP PTP.

Przypominamy także o konieczności uregulowania składek członkowskich. Stan składek można sprawdzić pisząc na adres e-mail: psychoterapia.ptp@gmail.com

 

Uprzejmie informujemy, że wyczerpał sie limit miejsc na następujących warsztatach:

Blok I    – W 1.3., W.1.4., W.1.5.,W.1.7.,
Blok II   – Sesja tematyczna V, W.2.4.,
Blok III  – W.3.1.,
Blok IV  – W.4.2., W.4.6.,
Blok V   – W.5.2.

Zapraszamy do zapisów na pozostałe warsztaty!

 

Szanowni Państwo,  

          W tym roku, wzorem lat ubiegłych, postanowiliśmy wprowadzić zapisy na warsztaty w formie e-mailowej. Zapisy rozpoczynają się 25 września br.

          Mamy aż 5 bloków "Warsztatów, sesji tematycznych i krótkich wystapień". Każdy blok zawiera szereg równolegle, (w tym samym czasie), odbywających się zajęć. Dlatego prosimy, byście Państwo dokonali wyboru, w którym warsztacie / sesji / prezentacji zamierzacie uczestniczyć. Pomocne mogą okazać się streszczenia, zamieszczone na stronie internetowej konferencji: www.trojkonferencja2017.pl ,w zakładce PROGRAM.

          Uprzejmie proszę o uważne zapoznanie się z treścią programu i wybranie interesujących dla siebie warsztatów badź sesji referatowych / tematycznych. Następnie proszę o przesłanie e-mailem trzech propozycji z każdej sesji: propozycji głównej i dwóch opcjonalnych, w kolejności atrakcyjności według Państwa. Poniżej zamieszczam wzór formularza, który może okazać się pomocny.

          Przy wyborze proszę wziąć pod uwagę, że wybieramy warsztat lub całą sesję tematyczną lub referatową, a nie poszczególne wystąpienia w tych sesjach.

          Zgłoszenia na warsztaty proszę kierować od 25 września na moj adres e-mail: sylwiag@cm-uj.krakow.pl ,w tytule maila proszę wpisać WARSZTATY. Po zakwalifikowaniu na warsztaty otrzymają Państwo ode mnie maila potwierdzającego. Wiadomość e-mail z potwierdzeniem proszę wydrukować i zabrać ze sobą na konferencję.

         Przypominam, że prawo do zapisu mają osoby, które zarejestrowały się, opłaciły swój udział w konferencji i zostały wpisane na listę uczestników.

         Z poważaniem,

         Sylwia Wyczółkowska

Formularz zapisu na warsztaty - POBIERZ PLIK

WZÓR FORMULARZA

Imię i Nazwisko

Wybór warsztatów

I BLOK

1. np. Sesja tematyczna I....

2. np. Warsztat W.1.1..........

3. np. Warsztat W1. 4..........

II BLOK

1.

2.

3.

III BLOK

1.

2.

3.

IV BLOK

1.

2.

3.

V BLOK

1.

2.

akt

Dołącz do nas na FB

Patronat Honorowy

Prorektor ds. Collegium Medicum UJ
Prof. dr hab. med. Tomasz Grodzicki

Patroni medialni

Logo Psychoterapia

Charaktery magazyn psychologiczny Logo